Založit webové stránky nebo eShop

Rozpis sezóny

Rozpis sezóny 2017/2018 - jarní část

 

 
    So 26.08. 2017 10:15 image M. Třebová C : Rohozná image  
 
    So 26.08. 2017 17:00 image Borová : Boršov image  
 
    So 26.08. 2017 17:00 image Březová n/S : Třebařov image  
 
    So 26.08. 2017 17:00 image Kamenná Horka : Kunčina B image  
 
    So 26.08. 2017 17:00 image Sebranice : Čistá image  
 
    So 26.08. 2017 17:00 image Koclířov : Mladějov image  
 
Zápasy 3.kola
 
    So 02.09. 2017 17:00 image Boršov : Trstěnice image  
 
    So 02.09. 2017 17:00 image Čistá : Koclířov image  
 
    So 02.09. 2017 17:00 image Třebařov : Kamenná Horka image  
 
    So 02.09. 2017 17:00 image Rohozná : Březová n/S image  
 
    So 02.09. 2017 17:00 image Borová : M. Třebová C image  
 
    Ne 03.09. 2017 14:00 image Kunčina B : Sebranice image  
 
Zápasy 4.kola
 
    So 09.09. 2017 10:15 image M. Třebová C : Boršov image  
 
    So 09.09. 2017 17:00 image Březová n/S : Borová image  
 
    So 09.09. 2017 17:00 image Kamenná Horka : Rohozná image  
 
    So 09.09. 2017 17:00 image Sebranice : Třebařov image  
 
    So 09.09. 2017 17:00 image Koclířov : Kunčina B image  
 
    Ne 10.09. 2017 17:00 image Trstěnice : Mladějov image  
 
Zápasy 5.kola
 
    So 16.09. 2017 10:15 image M. Třebová C : Březová n/S image  
 
    So 16.09. 2017 16:00 image Boršov : Mladějov image  
 
    So 16.09. 2017 16:00 image Čistá : Trstěnice image  
 
    So 16.09. 2017 16:00 image Třebařov : Koclířov image  
 
    So 16.09. 2017 16:00 image Rohozná : Sebranice image  
 
    So 16.09. 2017 16:00 image Borová : Kamenná Horka image  
 
Zápasy 6.kola
 
    So 23.09. 2017 16:00 image Březová n/S : Boršov image  
 
    So 23.09. 2017 16:00 image Kamenná Horka : M. Třebová C image  
 
    So 23.09. 2017 16:00 image Sebranice : Borová image  
 
    So 23.09. 2017 16:00 image Koclířov : Rohozná image  
 
    So 23.09. 2017 16:00 image Mladějov : Čistá image  
 
    Ne 24.09. 2017 16:00 image Trstěnice : Kunčina B image  
 
Zápasy 7.kola
 
    So 30.09. 2017 10:15 image M. Třebová C : Sebranice image  
 
    So 30.09. 2017 12:30 image Kunčina B : Mladějov image  
 
    So 30.09. 2017 15:30 image Boršov : Čistá image  
 
    So 30.09. 2017 15:30 image Třebařov : Trstěnice image  
 
    So 30.09. 2017 15:30 image Borová : Koclířov image  
 
    So 30.09. 2017 15:30 image Březová n/S : Kamenná Horka image  
 
Zápasy 8.kola
 
    So 07.10. 2017 15:30 image Kamenná Horka : Boršov image  
 
    So 07.10. 2017 15:30 image Sebranice : Březová n/S image  
 
    So 07.10. 2017 15:30 image Koclířov : M. Třebová C image  
 
    So 07.10. 2017 15:30 image Mladějov : Třebařov image  
 
    So 07.10. 2017 15:30 image Čistá : Kunčina B image  
 
    Ne 08.10. 2017 15:30 image Trstěnice : Rohozná image  
 
Zápasy 9.kola
 
    So 14.10. 2017 15:00 image Boršov : Kunčina B image  
 
    So 14.10. 2017 15:00 image Třebařov : Čistá image  
 
    So 14.10. 2017 15:00 image Rohozná : Mladějov image  
 
    So 14.10. 2017 15:00 image Borová : Trstěnice image  
 
    So 14.10. 2017 15:00 image Březová n/S : Koclířov image  
 
    So 14.10. 2017 15:00 image Kamenná Horka : Sebranice image  
 
Zápasy 10.kola
 
    So 21.10. 2017 12:00 image Kunčina B : Třebařov image  
 
    So 21.10. 2017 15:00 image Sebranice : Boršov image  
 
    So 21.10. 2017 15:00 image Koclířov : Kamenná Horka image  
 
    So 21.10. 2017 15:00 image Mladějov : Borová image  
 
    So 21.10. 2017 15:00 image Čistá : Rohozná image  
 
    Ne 22.10. 2017 15:00 image Trstěnice : M. Třebová C image  
 
Zápasy 11.kola
 
    So 28.10. 2017 10:15 image M. Třebová C : Mladějov image  
 
    So 28.10. 2017 14:00 image Boršov : Třebařov image  
 
    So 28.10. 2017 14:00 image Rohozná : Kunčina B image  
 
    So 28.10. 2017 14:00 image Borová : Čistá image  
 
    So 28.10. 2017 14:00 image Březová n/S : Trstěnice image  
 
    So 28.10. 2017 14:00 image Sebranice : Koclířov image  
 
Zápasy 12.kola
 
    So 04.11. 2017 10:30 image Kunčina B : Borová image  
 
    So 04.11. 2017 13:30 image Koclířov : Boršov image  
 
    So 04.11. 2017 13:30 image Mladějov : Březová n/S image  
 
    So 04.11. 2017 13:30 image Čistá : M. Třebová C image  
 
    So 04.11. 2017 13:30 image Třebařov : Rohozná image  
 
    Ne 05.11. 2017 13:30 image Trstěnice : Kamenná Horka image  
 
Zápasy 13.kola
TOPlist