Mladší Žáci

NEDĚLĚ 20.5.2012

Rovečné –Borová 0:5  /0:1/  2xD.Rompotl, 2xL.Šmíd, D.Síla.

Od začátku zápasu jsme byli lepší než soupeř a již po pěti minutách se nám podařilo  po krásné kombinaci vstřelit první gól /L.Šmíd/. Do konce prvního poločasu to však bylo vše a při tom  jsme se museli obávat brejkových situací soupeře, kdy se jeho dva šikovní útočníci dokázali dostávat do zakončení. Ve druhé půli jsme hned z prvního útoku vstřelili uklidňující gól. Krásnou přihrávkou našla Lada Vondrová Dejváka Sílu a ten se nemýlil. Od té doby jsme na hřišti dominovali a dvěma góly Dušana a ještě jedním Libči dovedli utkání do vítězného konce.

SOBOTA  12.5.2012

Borová –Herálec   4:0 (1:0) - Dušan Rompotl 2x, Ondřej Pokorný, Libor Šmíd

Za velmi dešťivého počasí se hrál z obou stran kvalitní fotbal. Po celou dobu prvního poločasu jsme měli více ze hry. Soupeři se dařilo svou aktivní hrou dlouhou dobu odolávat, ale do kabin jsme přece jenom šli za jednobrankového vedení. Musíme uznat kvality soupeře, který s námi hrál celou dobu bojovný fotbal a prvních deset minut druhého poločasu byl dokonce aktivnější než naši borci. Potom jsme přeci jenom utkání definitivně zlomili na naší stranu a třemi góly v řadě zaslouženě vyhráli.

Sobota 5.5.2011

Pohledec - BOROVÁ  1:3 (1:1)   2xD.Rompotl, L.Vondrová

Dnes jsme zavítali na půdu posledního týmu okresního přeboru a dle chování  některých z nás jsme již pět minut před zápasem vyhrávali  20 k nule. Což o to , začali jsme velmi dobře a  již v páté minutě z hranice pokutového území dal první gól Dušan Rompotl. Poté jsme zahodili několik slibných příležitostí. Postupem času jsme se zcela vytratili z hřiště a přenechali iniciativu soupeři, který toho v 18 minutě využil  a překonal našeho brankaře. Do druhého poločasu jsme přeskupili  síly a začali jsme být důraznější na míč a přece jenom jsme svou zkušeností zápas dovedli do vítězného konce.

Sestava-V bráně Libor Šmíd, v poli-Kuba Bednář, Madin Bednář, Pepa Bednář, Vašík Hegr, Adam Hegr, Lada Vondrová, Jana Sílová, Důša Rompotl, Dejvák Síla, Láďa Hruška, David Votočka, Vojta Stodola,    Daník Lorenc.

Sobota 28.4.2012

Svratka-BOROVÁ  0:3 (0:2)

Góly dávali 2xOndra Pokorný, Martin Bednář. Dnes jsme zavítali na horkou půdu rivalů ze Svratky. Utkání začalo velmi opatrně z obou stran a útočníci se do zakončení nedostávali. V patnácté minutě po faulu na Vaška Hegra se z patnácti metrů přímo do šibenice nádherně trefil  Ondra Pokorný. V této době jsme jíž byli o něco lepší než soupeř a vytvářeli jsme si již zajímavé šance. Za zmínku stojí  krásná rána Dušana Rompotla z dvaceti metrů do břevna soupeřovi branky. V osmnácté minutě zahrával  Ondra rohový kop, který se stočil na přední tyč a zmatený brankař si srazil míč do vlastní svatyně. Do druhého poločasu soupeř pozměnil rozestavení a vsadil vše na útok. Naši obránci si však se sílícím tlakem poradili a naopak Madin Bednář udeřil, když po krásné samostatné akci prokličkoval mezi hráči soupeře a umístěnou střelou uzavřel skóre na 0:3. Toto utkání jsme s přehledem zvládli a upevnili jsme si tak po třech jarních kolech vedení v soutěži.

Sestava : Marti Mička/brankař/, Ondra Pokorný, Pepa Bednář, Kuba Bednář, Madin Bednář, Daník Lorenc, Lada Vondrová, Vašík Hegr,  Dejvák Síla, Důša Rompotl, Jana Sílová, Adéla Daňková,  Vojta Stodola, Libča Šmíd.